FASHION & TRENDS STREET & DANCE ZONE & TV ART & PHOTOGRAPHY CLUBS & EVENTS PEOPLES & PROMOTIONS

we recommend:

 

 

REKLAMA:
 

Nowy sezon - Penélope & Mónica Cruz dla Charles Vögele
 

 
To będzie wyjątkowe rozpoczęcie sezonu – Penélope & Mónica Cruz dla Charles Vögele

Penélope Cruz, gwiazda światowego ekranu oraz jej siostra Mónica – także znana aktorka i znakomita projektantka mody – jako nowe ambasadorki Charles Vögele wprowadzą do kolekcji jesiennej firmy Charles Vögele sporą dawkę „hollywoodzkiego splendoru”.

Urok osobisty, radość życia, filozofia i kompetencja z zakresu mody to cechy, dzięki którym Hiszpanki idealnie pasują do przedsiębiorstwa. Naturalna energia, blask, ekspresja jaką emanują latynoskie, bardzo naturalne piękności, idealnie korespondują z miejską modą marki Biaggini. Ta marka gwarantuje znakomite samopoczucie i pozwala łączyć elementy w szeroki wachlarz – z tego typu stylem siostry w pełni się identyfikują.

Pomysły i inspiracje na stroje nasycone są wyrafinowaną kobiecą sensualnością – nadchodząca kolekcja jesienno-zimowa cała nią tchnie. Oryginalne rozwiązania powinny sprawić, że każda kobieta nabierze chęci na ubieranie się zgodnie z nową modą. Moda damska ma w sezonie jesień/zima 2010/11 ma wiele twarzy.

W trendzie obserwujemy różne stylowe nurty: rustykalny, seksowny, figlarny, chłodno-wyrachowany, ale także dekoracyjny. O wszystkim decyduje odpowiednie połączenie wzorów i materiałów – wyraziste elementy kombinujemy w indywidualny i emanujący pewnością siebie sposób.

Najważniejsza jest unikalna kompozycja, przy czym kolory i desenie muszą być perfekcyjnie dopasowane. Esencją mody dla panów są męski styl i mieszanka materiałów. Należy łączyć elementy klasyczne ze sportowymi, autentycznymi częściami garderoby, tworząc nowe stroje miejskie.

Nieskomplikowana wygoda dzianiny jest coraz bardziej popularna i przebija się także w codzienności zawodowej. W dalszym ciągu zainteresowaniem cieszą się różne odcienie stylu biznesowego.

Modny mężczyzna łączy je chętnie ze sportowymi kurtkami i płaszczami – dla odmiany można na garnitur założyć kurtkę skórzaną. Poprawnie, ale z porcją luzu – oto najkrótsza definicja nowego smart chic.

 
źródło - redakcja
 
zobacz także -
 
08.09.2010
LookBook Pretty One - Koszule i lata 70
Żaboty, kokardy, duże wzory. Kwiaty, falbanki i marszczenia. Nowa kolekcja koszul Pretty One
to powrót do lat 70. Powrót niezwykle elegancki...
   
07.09.2010
Kolekcja Damska ANGLOMANIA & LEE OD VIVIENNE WESTWOOD Wiosna–Lato 2011
Nowa kolekcja damskiej odzieży dżinsowej Anglomania + Lee zaprojektowana przez Vivienne Westwood obejmuje 8 nowych modeli dżinsów. Są wśród nich...
   
05.09.2010
Kolekcja Damska s.Oliver Casual
Na początku sezonu kolekcja damska s.Oliver Casual skupia się na modnych motywach: Rock Poetry (Poezja Rocka), New Military (Nowoczesny Styl Wojskowy) i Brit Taste (Szyk Brytyjczyka)...
   
03.09.2010
GOING TO SAN FRANCISCO…
- Vagabond – jesien/zima 2010

Vagabond zaprasza w niebanalną wędrówkę ulicami San Francisco, inspirowaną niecodzienną mieszanką historii, współczesności i przyszłości. Klimat miasta, w którym narodziła się ...
   
05.09.2010
Kolekcja ‘by s.Oliver’
Motywy i inspiracje w kolekcji Jesień/Zima 2010/11: “Romantic Black/Relaxed 80’s” (Romantyczna czerń/Relaks w rytmie lat 80-tych) “Country Romance/Land Escape”(Wiejski romantyzm/Ucieczka na wieś) “Poetic Gipsy (Poetyczny Cygan)...
 
   
   

we propose:

reklama:

 
 

 


Copyright © 2007-2010 foto-fashion.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.

email: redakcja@foto-fashion.com
Wszystkie prawa do tekstów, zdjęć i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody foto-fashion.com zabronione.
Znaki firmowe, nazwy handlowe i wizerunki produktów wykorzystane zostały jedynie w celach informacyjnych
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/ REDAKCJA / zapraszamy na FACEBOOK / REKLAMA /