FASHION & TRENDS STREET & FUNKY PEOPLE & PROMOTION ART & PHOTOGRAPHY CLUBS & EVENTS ZONE & TV

we recommend:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

REKLAMA:
 

Kolekcja Atlantic jesień/zima 2009
 

 

W stronę zmysłowej lekkości - Kolekcja Atlantic jesień/zima 2009

Znakiem rozpoznawczym najnowszej kolekcji Atlantic jest różnorodność. Znajdziemy ją zarówno w kolorach i fasonach jak również w okazjach, w których będziemy chciały ją koniecznie mieć na sobie!

 

Wprowadzenie różnorodności przedłuża życie temu co uznajemy za ponadczasowe i klasyczne. Dlatego cieszący się od lat uznaniem Atlantic bardziej akcentuje od nowej kolekcji emocji i uczucia kojarzone z bielizną.

Stąd też nowoczesne detale odwołujące się do zmysłu dotyku, mikrofibry, koronki i hafty sąsiadują z inspiracjami zapożyczonymi ze stylu retro, romantycznego, niosącego spory ładunek swobodnej elegancji.

 

W nowej kolekcji Atlantic spotykają się wyrafinowane detale, kwiaty, mikrogeometryczne motywy, zmysłowość kształtów z widowiskowymi dodatkami, lamówkami i uwodzicielskimi szwami oraz cięciami.

Uwodzicielka Atlantic nie ma jednak w sobie nic z wampa – skłania się raczej ku czułym, delikatnym produktom homewearowym. Efekt ten potęguje dodatkowo zastosowanie uspokajającej gamy barw, gdzie dominują neutralne beże, szarości. Tę paletę ożywiają kontrapunkty w postaci intensywnych fioletów, turkusu i czerwieni.

Nowy Mężczyzna – nowe potrzeby 

Nowa kolekcja męska to z kolei kombinacja artyzmu, komfortu i swobody ruchu. Mocne akcenty sportowe podkreślają aktywny i dynamiczny styl nowoczesnego mężczyzny. Elegancji dodają mu efekty takie jak metaliczne wykończenie i błysk w materiałach.

Gama barw nawiązuje do nieprzemijających wartości: solidności, jakości, wytrzymałość i autentyczność, których symbolem stał się męski Atlantic.

Przeważają tonacje szlachetnych szarości, czerni i granatu wzbogaconych o energetyczne turkusy , żółcie, fiolety i czerwienie.
 
źródło - redakcja
 
zobacz także -
 
18.09.2009
‘coz you GATTA dance !
Taniec to pasja, sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji, a także olbrzymia dawka energii. Taniec często określa nasz styl – tak jak moda. A jednocześnie to jedna z tych wyjątkowych aktywności, które są przyjemnością same w sobie...
   
14.09.2009
High Fashion - Kolekcja futer marki Andrzej Jedynak sezon jesień-zima 2009
Futro stało się „must have” sezonu jesień-zima 2009, ale „must have” nowoczesnym,
oscylującym na granicy wielu trendów i bezapelacyjnie królującym na wybiegach...
   
12.09.2009
ROCKOWE BRZMIENIE W KOLEKCJI HOUSE
Odważny styl, metaliczny połysk vintagowy efekt sprania, srebro, niebanalne dodatki tworzące razem zdecydowany image to właśnie części składowe mody w wydaniu rock od HOUSE.
Nowa kolekcja jest niewątpliwie kwintesencją
...
   
11.09.2009
JOANNA MAXHAM - kolekcja luksusowych torebek
Na jesień 2009, marka proponuje mięciutkie włoskie skóry, proste kształty i klasyczne dodatki oferując nowoczesnej kobiecie torebki na wszystkie okazje – do biura, na zakupy czy też leniwy weekend w egzotycznym miejscu...
 
   
   

we propose:

reklama:

 
 

 


Copyright © 2007-2011 foto-fashion.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.

email: redakcja@foto-fashion.com
Wszystkie prawa do tekstów, zdjęć i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów bez pisemnej zgody foto-fashion.com zabronione.
Znaki firmowe, nazwy handlowe i wizerunki produktów wykorzystane zostały jedynie w celach informacyjnych
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/ REDAKCJA / REKLAMA / FACEBOOK / SHOWROOM /